Już za parę dni Będzin stanie się prawdziwą stolicą zumby. W trakcie majówki mieszkańcy Zagłębia będą bić rekord Polski na najdłuższy trening zumby. Nocny Megamaraton Zumby wystartuje 2 maja.

W ramach Majówki w Będzinie, mieszkańcy Będzina i miast ościennych podejmą próbę ustanowienia rekordu Polski na najdłuższy trening zumby podczas Nocnego Megamaratonu Zumba Dance, który odbędzie się 2 maja na boiskach OSiR.

Nocny Megamaraton Zumba Dance to aż 5 godzin niezapomnianej zabawy przy najgorętszych rytmach i najlepszych choreografiach. Maraton poprowadzą energiczni i żywiołowi instruktorzy zumby fitness: Radek Nosal, Katarzyna Buk, Magdalena Gibki oraz Dagmara Wysocka-Staniszewska.

– Mają oni zdolność zarażania dobrym humorem i pozytywną energią, przez co wieczór spędzony w ich towarzystwie na pewno dostarczy wszystkim uczestnikom mnóstwa endorfin – zapewniają organizatorzy wydarzenia.

Nocny Megamaraton Zumby skierowany jest do wszystkich, bez względu na wiek, płeć i sprawność fizyczną. To pięć godzin świetnej zabawy i treningu fizycznego. To idealny sposób na spędzenie wtorkowego popołudnia dla wszystkich lubiących aktywne spędzanie wolnego czasu.

– Łatwa do opanowania choreografia oraz połączenie aerobiku, tańca i treningu interwałowego z pobudzającą do życia latynoską muzyką – pozwolą uwolnić energię, rozładować stres i napięcie, a zarazem poprawić kondycję i spalić zbędne kilogramy, a także poprawić kształt swojej sylwetki – dodają organizatorzy.

Dodatkowo dla uczestników przewidziano porady dietetyka, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, w których nagrodą główną jest tablet. Niespodzianką dla uczestników będzie wyjątkowy pokaz tańca bollywood w wykonaniu Katarzyny Buk z Kahani Dance Group.

Nocny Megamaraton Zumba Dance rozpocznie się o 17:00 i potrwa do 22:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Gdzie spędzisz tegoroczną majówkę?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here