W najbliższy piątek, 22 czerwca, w sosnowieckim kinie Helios na kinomaniaków czeka wyjątkowa filmowa uczta – Nocny Maraton Filmowy. Przygotowaliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia.

Już 22 czerwca, w sosnowieckim kinie Helios (ul. Modrzejowska 32b) odbędzie się pierwszy z serii wakacyjnych maratonów. – Tuż po rozdaniu świadectw, zestaw mocnych horrorów, to idealny sposób na odreagowanie całego roku szkolnego – przekonują organizatorzy.

Na początek długo wyczekiwany i już zbierający doskonałe opinie horror „Dziedzictwo. Hereditary”. Po krótkiej przerwie przyjdzie czas na specjalne, przedpremierowe pokazy filmów, które widzowie Nocnych Maratonów Filmowych zobaczą jako pierwsi, a będą to kolejno: The hollow child, The endless oraz Zemsta.

Nocny Maraton Filmowy w sosnowieckim kinie Helios już 22 czerwca. Początek o godz. 23.00. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Aby je zdobyć, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Jaki jest Wasz ulubiony horror?

Na odpowiedzi czekamy do 22 lipca, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Nocny Maraton Filmowy”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. „Na początek długo wyczekiwany i już zbierający doskonałe opinie horror „Dziedzictwo. Hereditary”.”

    Czekaj co? To największe gówno w całej historii kinematografii. Już lepiej się oglądało Dziecię boże, a myślałem że niżej się upaść nie da. Fabuła zapowiadała się dobrze, ale sposób jej prowadzenia, to jak komicznie wyglądają kolejne sceny i ewidentny brak pomysłu na wyprowadzenie do końca sprawiło że to jeden z najgorszych horrorów ostatnich lat, jeśli nie dekad. Nie polecam, szkoda pieniędzy na bilet, a jak ktoś ma kartę CC to szkoda czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here