Umiejętność posługiwania się językiem obcym to ogromny komfort komunikacyjny, który przydaje się nie tylko podczas wyjazdów służbowych, ale także w codziennym życiu. Warto zatem zadbać o osobisty rozwój.

Wszyscy dookoła mówią, jak ważna jest nauka języków obcych. Są one potrzebne w pracy, w podróży, przy zawieraniu znajomości, rozwijaniu swoich zainteresowań czy korzystaniu z Internetu czy nowinek technicznych.

Warto zadbać o swój rozwój osobisty, zainwestować w swoją przyszłość oraz wiedzę. Dzięki temu świat będzie stał otworem. Spraw sobie prezent i wygraj kurs językowy w Empik School!

Empik School to największa i najdłużej działająca sieć szkół językowych w Polsce, która w 27 szkołach stacjonarnych, w siedzibach firm uczy rocznie ponad 50 000 osób.

W ofercie szkoły znaleźć można kursy popularnych języków europejskich: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego czy włoskiego, jak i orientalnych:japońskiego, arabskiego, chińskiego oraz wiele innych.

– U nas możesz zapisać się na kurs na dowolnym poziomie zaawansowania, wiek nie jest żadną przeszkodą. Naukę języków obcych możesz rozpocząć w każdej chwili, kursy zaczynają się kilka razy w roku – mówią przedstawiciele Empik School.

Zajęcia prowadzone są w oparciu o autorską metodę nauczania języka: The Insell Method. Dzięki niej kursant szybko zyska umiejętności porozumiewania się w naturalnych, życiowych sytuacjach, z którymi można spotkać się podróżując, ucząc się, czy też pracując w wielokulturowym gronie.

Każda szkoła językowa w sieci empik zapewnia swobodny dostęp do nowoczesnych technologii – podręczniki zaopatrzone są w płyty CD z materiałami multimedialnymi, sale posiadają nowoczesne wyposażenie, m.in.: tablice interaktywne, komputery, rzutniki multimedialne i ekrany. Wszystko to sprawia, że lekcje są jeszcze atrakcyjniejsze dla słuchaczy, a rezultaty nauki języków obcych są szybciej widoczne.

Będąc słuchaczem Empik School można na co dzień korzystać z wielu dodatkowych elementów, wspomagających naukę języka: konwersacji językowych, kawiarenki internetowej, biblioteczki językowej, czy platformy ćwiczeń językowych online.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są :

    • I miejsce kurs semestralny rok szkolny 2017/2018,
    • II miejsce 50% rabatu na kurs semestralny rok szkolny 2017/2018,
    • III miejsce 30% rabatu na kurs semestralny rok szkolny 2017/2018.

Dla pozostałych uczestników nagrody pocieszenia.

Aby je zdobyć wystarczy tylko odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Jakie marzenie spełnisz dzięki znajomości nowego języka?

Na odpowiedzi czekamy do 21 lutego, do godz. 10:00. Trzy najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy voucherami na wybrany kurs językowy w Empik School. Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odbioru poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Kurs językowy”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:
„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Skomentuj przez Facebook

3 KOMENTARZE

  1. Paradoksalnie znajomość języków obcych wraz z upływem czasu będzie miała coraz mniejsze znaczenie. Technika idzie coraz bardziej do przodu, w niedalekiej przyszłości nasze komputery, a zwłaszcza smartfony będą w stanie tłumaczyć bezbłędnie wiele obcych języków. Będzie się można dogadać wszędzie i z każdym.

  2. Tak ale czy jest sens całkowicie ufać technologii? Moim zdaniem nie. No bo nic nie zastąpi nam rozmowy z człowiekiem w cztery oczy, a jak musimy się posiłkować tłumaczeniami itd to całkowicie obdziera z emocji. Ja się dopiero do zaczęłam uczyć niemieckiego w Artcom, bo to jedyna dobra szkoła u nas w Rzeszowie i niesamowicie dużą satysfakcję poczułam jak mogłam prostą rozmowę w sklepie przeprowadzić.

  3. Dla mnie nauka języków obcych jest szalenie ważna. Od kilku lat wyjeżdżam do Niemiec opiekować się osobami starszymi z Ej Job i nie wyobrażam sobie w ogóle nie znać tego języka. Jest tak piękny i otworzył mi wiele drzwi. Mój dziadek jest Niemcem i na co dzień tam mieszka, więc słabo już zna polski i nie wyobrażam komunikować się z nim poprzez symulatory jakieś. Tylko rozmowa w cztery oczy ma wartość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here