Muzyka nad wodą: w lipcu kolejny koncert [WIDEO]

0
483

W piątek, 21 lipca kolejny koncert w ramach wakacyjnego cykl dla melomanów. Nad Pogorią wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Pałac Kultury Zagłębia po raz kolejny przygotował wyjątkową propozycję wakacyjną dla melomanów i amatorów wypoczynku nad wodą. W czasie trzech wieczorów wakacyjnych, na plaży nad jeziorem Pogoria III, będzie można posłuchać muzyki. Pierwszy, czerwcowy koncert już za nami. Wystąpili Vołosi.

Drugi z koncertów zaplanowany jest na 21 lipca, rozpocznie się o godz.21:00. Wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna. To zespół rozsmakowany w dawnych melodiach Warszawy, choć nie tylko, kontynuujący tradycję rewiowych wykonań utworów tanecznych i sentymentalnych.

Ostatni wakacyjny koncert zaplanowano na 18 sierpnia, wystąpią Kameraliści Orkiestry im. Arcyksiężnej Marii Krystyny Habsburg.

– W przypadku złej aury pogodowej, koncert zostanie przeniesiony do sali teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia. Darmowe wejściówki można pobrać na naszej stronie internetowej lub w punkcie informacyjnym PKZ. Liczymy jednak, że pogoda dopisze – informuje Olaf Otwinowski z PKZ.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here