Z okazji walentynek, dla wszystkich zakochanych Kopalnia Kultury przygotowała „Muzyczną randkę” z Jackiem Kawalcem. Koncert artysty odbędzie się 14 lutego.

Muzyczna randka to romantyczne spotkanie samotnych serc w ogródku z muzycznymi wspomnieniami i nieśmiertelnymi melodiami, które Polacy nucą już od wielu pokoleń.

Starannie dobrany program, ponadczasowe, opowiadające o nadziejach, tęsknotach, wspomnieniach i rzecz jasna – o miłości utwory oraz ich wyjątkowe interpretacje sprawią, że będzie to wieczór pełen emocji, podczas którego śmiech i dowcip mieszać się będzie z zadumą, nostalgią i wzruszeniami.

Wodzirejem wydarzenia będzie Jacek Kawalec – aktor filmowy, teatralny i dubbingowy, doskonale znany polskiej publiczności z wielu telewizyjnych produkcji. W Czeladzi zaprezentuje swoją muzyczną odsłonę.

Uczestnicy zabawy będą mogli wziąć udział w losowaniu nagród, wśród których znajdzie się m.in. luksusowy samochód marki nissan na weekend, kolacja dla dwojga w Restauracji Warszawskiej w Sosnowcu, wstęp VIP do term rzymskich czy podwójne zaproszenie do Teatru Zagłębia.

Bilety w cenie 25 złotych są już do kupienia w siedzibie kopalni.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here