W sobotę, 27 października na scenie sosnowieckiej Muzy zagości Muniek Staszczyk wraz z przyjaciółmi, którzy zaprezentują znane utwory w akustycznej odsłonie.

Muniek i Przyjaciele to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Zygmunta „Muńka” Staszczyka, lidera formacji T. Love. Artysta prezentuje zarówno nowe aranżacje przebojów grupy T.Love, jak też kilka swoich autorskich, solowych utworów.

Jak mówi sam Muniek Staszczyk, program koncertów będzie wypadkową jego różnych projektów artystycznych, zarówno z repertuaru zespołu T.Love, jak i działań solowych. Nie zabraknie także nowych pomysłów.

W trakcie koncertu na scenie towarzyszą Muńkowi: Cezariusz Kosman – gitara akustyczna oraz Janek “Jahlove” Pęczak – gitara akustyczna. Sosnowiec będzie jednym z miast, które muzycy odwiedzą w ramach jesiennej trasy koncertowej.

Bilety na to wydarzenie w cenie 39 zł (płyta – miejsca stojące) oraz 43 zł (balkon – miejsca siedzące) dostępne są w kasie Sali Widowiskowo – Koncertowej MUZA oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury, a także na stronie internetowej.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here