Motoserce udane jak zawsze. W sobotę, w Dąbrowie Górniczej odbyła się dziewiąta edycja akcji, której organizatorem jest dąbrowski klub motocyklowy VC 19-78 MC Poland. W tym roku, dzięki 101 honorowym dawcom, udało się zebrać ponad 45 litrów krwi.

Motoserce, jak mówią organizatorzy, jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. To połączenie pasji do motorów z potrzebą pomagania innych. Dziewiąta już edycja akcji ma po raz kolejny zwrócić uwagę na brak krwi w polskich szpitalach oraz propagować idee krwiodawstwa.

– W tym roku naszą akcję wspomogło 101 osób, dzięki którym udało się zebrać ponad 45 litrów krwi – mówi Arkadiusz Antas z klubu motocyklowego VC 19-78 MC Poland.

W ramach akcji uczestnicy pikniku mogli usłyszeć i zobaczyć na żywo takie zespoły, jak: Boys, Fan-Tastic i CamaSutra. Niespodzianka czekała również na miłośników tańca. Fani gorących rytmów mieli niepowtarzalną okazję zatańczenia zumby z Reglą Marią Hernandez-Madej. Natomiast dla miłośników tańca klasycznego oraz latynoamerykańskiego w bardziej klasycznym stylu, zajęcia taneczne poprowadził Rafał Maserak.

Czy tworzenie nowego liceum w Sosnowcu ma sens?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...

Ulicami Dąbrowy, podobnie jak w latach ubiegłych, przejechała także tradycyjna parada motocykli.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here