W kadrze pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec zameldował się kolejny nowy zawodnik. To Emil Kłosek, który podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o rok.

18-letni Emil Kłosek to kolejny młody zawodnik, który dołączył do drużyny pierwszoligowego Zagłębia. – Bardzo się cieszę, że podpisałem profesjonalny kontrakt – mówi oficjalnej stronie klubu 18-letni lewy obrońca.

Emil Kłosek pierwsze kroki piłkarskie stawiał w Górniku Sosnowiec, jednak czuje się wychowankiem Zagłębia. Ostatnio występował w drużynie rezerw, teraz będzie trenował z pierwszym zespołem. – Cieszę się, że mogę rywalizować na najwyższym poziomie, mam nadzieję, że w przyszłości w Ekstraklasie. Chciałbym także pomóc kolegom w awansie -deklaruje Emil Kłosek.

2 lata temu Kłosek był na testach w Legii Warszawa. – Dużo tam się nauczyłem, to było dla mnie bardzo dobre doświadczenie. To był bodziec do ciężkiej pracy – zaznacza młody piłkarz, który będzie grał w koszulce z numerem 4.

Przypomnijmy, że przed tygodniem, w pierwszej kolejce Fortuna 1 Ligi, podopieczni Radosława Mroczkowskiego zremisowali z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:1. Bramkę dla Zagłębia zdobył Fabian Piasecki. W sobotę, 3 sierpnia, do Sosnowca przyjedzie Olimpia Grudziądz.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here