W piątek, 22 września, kina ogólnopolskiej sieci Helios zaproszą na wyjątkowy minimaraton Kingsmana z premierowym pokazem filmu „Kingsman: Złoty Krąg”. Przygotowaliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia.

22 września sosnowieckie kino Helios (ul. Modrzejowska 32b) zaprasza na wyjątkową ucztę filmową. W ciągu jednej nocy wyświetlone zostaną dwa filmy z serii Kingsman. – Nocne Maratony Filmowe Helios zapraszają na stylowy, elegancki i zabójczy wieczór z Kingsmanem – zapowiadają organizatorzy.

Na początek, o godzinie 21:00 rewelacyjna ekranizacja kultowej serii opowiadań rysunkowych Marka Millara „Kingsman: Tajne służby”, która na zawsze zrewolucjonizowała kino szpiegowskie. Zaraz po krótkiej przerwie wyświetlony zostanie długo wyczekiwana kontynuacja, czyli premierowy „Kingsman: Złoty krąg”.

W role niezwykle intrygujących postaci wcielili się między innymi Colin Firth, Samuel L. Jackson, Michael Caine, Julianne Moore, Halle Berry, Jeff Bridges, a nawet sam Elton John. Całości dopełnia angielski humor, niewybredne dialogi i nieustanna akcja.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs. Do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Za co lubisz kino szpiegowskie?

Na odpowiedzi czekamy do 22 września, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Minimaraton Kingsmana”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here