W piątek, 20 października, w sosnowieckiej Muzie zobaczymy piątkę znanych i lubianych polskich aktorów z Katarzyną Skrzynecką na czele. Wszystko dzięki pełnej humoru komedii „Między łóżkami”.

„Między łóżkami” to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie.

Wszystko dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach, w których głównym meblem jest łóżko.

Sztuka „Między łóżkami” – fot. mat. pras.
Sztuka „Między łóżkami” – fot. mat. pras.

Para 50-latków godzących się uprawiać sex na antenie radiowej, włamywacz zawodowiec i amator księgowy, starzejąca się gwiazda rocka Tommy Quick i jego młodociana fanka pragnąca przeżyć z nim ten pierwszy raz, szef clubu go-go, który musi zwolnić nieudolną striptizerkę, taksówkarka bez zmysłu orientacji w terenie i inni.

W sumie na scenie zobaczymy 15 postaci granych brawurowo przez piątkę znakomitych aktorów – Katarzynę Skrzynecką, Radosława Pazurę, Katarzynę Ankudowicz, Lesława Żurka i Jerzego Gudejko. Doskonała zabawa, ale również refleksja i wzruszenie. Po prostu dobry teatr.

„Między łóżkami” Artura Barcisia zobaczymy 20 października w sosnowieckiej Muzie. Bilety w cenie 85 zł (balkon) i 95 zł (parter) do nabycia m.in. w kasie i na stronie kupbilecik.pl.

Sztuka „Między łóżkami” – fot. mat. pras.
Sztuka „Między łóżkami” – fot. mat. pras.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są trzy podwójne zaproszenia na wspomniany spektakl (20 października o godz. 19.00). Aby zdobyć bilety należy udzielić odpowiedzi w kilku zdaniach na pytanie:

Którą z ról Artura Barcisia lubisz najbardziej?

Na odpowiedzi czekamy do piątku, 13 października, do godz. 10.00 na adres mailowy: konkurs@twojezaglebie.pl w tytule wpisując „Między łóżkami”. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie.

Pamiętajcie, aby w treści wiadomości umieścić swoje dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz telefon kontaktowy.

Przesłane odpowiedzi bez tych informacji NIE WEZMĄ udziału w konkursie. Prosimy również o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here