Michał Góral, środkowy napastnik Zagłębia, jest już po operacji uszkodzonego stawu kolanowego lewej nogi.

Michał Góral poddał się operacji w klinice Galen w Bieruniu. – Wszystko poszło dobrze, mam nadzieję, że wszystko, co złe, już za mną. Za tydzień rozpocznę rehabilitację – mówi Michał Góral.

Zawodnik Zagłębia w tym sezonie Fortuna 1 Ligi na pewno już nie wybiegnie na boisko. Jego przerwa w grze potrwa kilka miesięcy. – Ciężko powiedzieć, kiedy wrócę do normalnych treningów. Na razie ciężko mówić o optymizmie, jak noga boli. Jestem w kontakcie ze sztabem medycznym Zagłębia i za tydzień rozpocznę rehabilitację, która będzie prowadzona w klinice Galen, jak i w klubie – dodaje piłkarz.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Michał Góral (@goralinson9)

Wielki pech napastnika

Michał Góral może mówić o prawdziwym pechu. Jesienią ubiegłego roku w zwycięskim (1:0) meczu z Miedzią Legnica strzelił gola i jednocześnie zerwał więzadła krzyżowe. Teraz, gdy po operacji i długiej rekonwalescencji wrócił do treningów, ponownie uszkodził więzadła, ale już w drugim kolanie.

Przypomnijmy, że w tym sezonie Fortuna 1 Ligi, 20-letni napastnik rozegrał w barwach Zagłębia trzy mecze i strzelił jedną bramkę.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Wielki pech Michała Górala. Zawodnik Zagłębia uszkodził więzadła w kolanie

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

 1. A co z sosnowieckim szpitalem bo to tu powinniśmy się leczyć. Czy on jeszcze funkcjonuje? Bo patrząc na to miasto widać totalny jego rozkład bo:
  – szpital mamy rozłożony
  – wysypisko zapełnione a pinindzy nima i
  nie będzie
  -totalny brud na mieście
  – na budowę hali i lodowiska brakuje kasy
  Zadaję pytanie – kto tym zarządza i gdzie jest.
  Słyszę – organizuje wybory.
  Odpowiadam – a g….o mnie to obchodzi niech się bierze za to za co bierze kasę. No Panie ale co on potrafi,,, to przykry niech lepiej nic nie robi bo jeszcze sp…. I.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here