Wielkimi krokami zbliża się 8. Metropolitalna Noc Teatrów. Z tej okazji Teatr Zagłębia przygotował program dla najmłodszych i dla dorosłych widzów. Mamy dla Was bilety.

8. Metropolitalna Noc Teatrów przypada w tym roku 30 września. W czasie tej niezwykłej nocy widzowie mogą dotknąć, w sensie dosłownym, wszystkiego, co dotyczy teatru – kostiumów, rekwizytów, desek scenicznych, mogą także wejść tam, gdzie zwykle nie mają wstępu – za kulisy, do garderób, rekwizytorni, magazynów kostiumów, pracowni krawieckich i wreszcie – na scenę.

Zgodnie z misją Teatru Zagłębia, tej nocy dla widzów przygotowano program wypełniony działaniami edukacyjnymi. Świętowanie rozpocznie się już o godzinie 11:00 od bajki improwizowanej dla dzieci. Bajka improwizowana to spektakl, który nie ma napisanego wcześniej scenariusza. To, co wydarzy się na scenie, będzie podyktowane przez młodego widza. Każdy spektakl jest wyjątkowy i spontaniczny. Zwieńczeniem bajki będzie warsztat impro dla dzieci poprowadzony przez aktorów.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie, które odbędzie się w sobotę 30 września o godz. 11.00 (za symboliczną opłatą 2 zł, do odbioru w kasie Teatru Zagłębia przy ul. Teatralnej 4 w Sosnowcu). Aby zdobyć bilety należy udzielić odpowiedzi na pytanie:

Jaka jest najbardziej spontaniczna rzecz jaką zrobiłeś/aś w swoim życiu?

Odpowiedzi wyślijcie do piątku, 29 września, do godz. 8.00 na adres mailowy: konkurs@twojezaglebie.pl w tytule wpisując „MNT Bajka improwizowana”. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie.

To jednak nie koniec atrakcji, jakie czekają na uczestników 8. Metropolitalnej Nocy Teatrów, którzy odwiedzą sosnowiecki teatr. Dla nieco starszych widzów organizatorzy przewidzieli przedstawienie – „Na dnie”, które rozpocznie się o godz. 20:00. Jest to opowieść o ludziach z marginesu, rozczarowanych rzeczywistością, walczących o szansę na lepsze życie.

Aby wygrać jedno podwójne zaproszenie na spektakl, który odbędzie się w sobotę 30 września o godz. 20.00 (za symboliczną opłatą 2 zł, do odbioru w kasie Teatru Zagłębia przy ul. Teatralnej 4 w Sosnowcu) należy udzielić odpowiedzi na pytanie:

Kto jest reżyserem spektaklu „Na dnie”?

Odpowiedzi wyślijcie do piątku, 29 września, do godz. 8.00 na adres mailowy: konkurs@twojezaglebie.pl w tytule wpisując „MNT Na dnie”. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie.

Pamiętajcie, aby w treści obu wiadomości umieścić swoje dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz telefon kontaktowy.

Przesłane odpowiedzi bez tych informacji NIE WEZMĄ udziału w konkursie. Prosimy również o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Skomentuj przez Facebook

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here