Policjanci z Zawiercia zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który na parapecie jednego z mieszkań uprawiał narkotyki.

Do zatrzymania doszło w poniedziałek, 6 sierpnia, w Ogrodzieńcu. Policjanci otrzymali informację, że w oknie jednego z domów rosną rośliny przypominające konopie indyjskie. – Mundurowi po wejściu do mieszkania znajdującego się na pierwszym piętrze, zastali na parapecie cztery donice z zielonymi sadzonkami. Badanie testerem wykazało, że jest to marihuana – informują policjanci.

Właściciel miniplantacji przyznał się do popełnionego przestępstwa. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Śledczy, oprócz sadzonek, zabezpieczyli także elektroniczną wagę, która może służyć do porcjowania narkotyków. Mężczyźnie grozi teraz do 3 lat więzienia.

zagłębie-info

Skomentuj przez Facebook

3 KOMENTARZE

  1. Uprawiać to można sport, pole, seks i konopie z których się robi narkotyki np. marihuanę. „Polska jenzyk trudna jenzyk” ale zmiłujcie się nad prof. Miodkiem i czytelnikami. O myśleniu już nie wspomnę. A tak jeszcze w sprawie, zaczęły mnie nurtować koszmarne myśli bo jestem posiadaczem elektronicznej wagi jubilerskiej. Czy mogę być podejrzanym o współudział?
    I najgorze, posiadamy męskie organy płciowe, czy aresztują mnie za gwałt?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here