Marihuana w restauracji po „Kuchennych rewolucjach” Magdy Gessler

13
25260

Policjanci z Sosnowca zatrzymali właściciela jednej z sosnowieckich restauracji. W prowadzonym przez niego lokalu ujawnili blisko kilogram przygotowanych do suszenia krzewów konopi indyjskich.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć chodzi o restaurację Il Pino, która na początku kwietnia gościła ekipę Kuchennych rewolucji z Magdą Gessler na czele. O sprawie, jako pierwsza poinformowała sosnowiecka Gazeta Wyborcza.

Policjanci otrzymali anonimowe zgłoszenie z którego wynikało, że w prowadzonym przez 29-latka lokalu znajdują się znaczne ilości marihuany. Kiedy zatrzymali go przed należącym do jego lokalem w centrum miasta przyznał, że są schowane w budynku restauracji.

W części gospodarczej lokalu, w przemyślnie ukrytym pomieszczeniu policjanci ujawnili i zabezpieczyli niemal kilogram konopi indyjskich przygotowanych do suszenia oraz sprzęt służący do ich uprawy.

Zatrzymanemu przedstawiono zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Prokurator zastosował wobec niego poręczenie majątkowe. 29-latek został również objęty policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat więzienia.

Takiej „promocji lokalu” Magda Gessler chyba nie przewidziała…

Gdzie powinna znajdować się stolica metropolii?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...

Skomentuj przez Facebook

13 KOMENTARZE

 1. Dzięki pięknej akcji sosnowieckiej policji wreszcie czuje się bezpieczny i bez przeszkód mogę wyjść na ulice nie obawiając się że ktoś zasypie mnie kilogramem Marihuanen. Polska Policja <3

 2. Z artykułu TZ (10 kwietnia br.):

  Zamiast śródziemnomorskiego klimatu, w lokalu znajdziemy teraz fototapetę z sosnami. Dodatek stanowią świeże zioła i kwiaty, (…)

  Ach te zioła!
  A swoją drogą – ktoś w Wydziale Kryminalnym się marnuje.
  Kariera w branży filmowej, dokumentalnej, a najlepiej w postprodukcji – murowana!
  Cóż za dramat, napięcie i muzyka!
  Czy tylko mnie się to wydaje jakieś dziwne? I niesmaczne?

 3. Magda powinna zostać przesłuchana czy oby coś nie mówiła żę świeże zioła z własnego ogródka to podstawa smacznej kuchni.

 4. Nie ma podpisu pod artykułem – kto redagował. Kochana redakcji język polski, trudna sztuka ? „Kiedy zatrzymali go przed należącym do jego lokalem”… chyba do niego 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here