Marcin Jaroszewski pozostaje prezesem Zagłębia Sosnowiec. Do zarządu, jako wiceprezes, dołączy Łukasz Kozakowski, były dyrektor w Górnośląskim Przedsiębiorstwie Wodociągów.

Marcin Jaroszewski zmienił zdanie i nadal pozostaje prezesem Zagłębia Sosnowiec. Do zarządu wszedł za to 32-letni ekonomista Łukasz Kozakowski, który do niedawna był dyrektorem pionu zaopatrzenia i zakupów w Górnośląskim Przedsiębiorstwie Wodociągów w Katowicach. Nowym dyrektorem zarządzającym klubu będzie Grzegorz Książek, współwłaściciel Zagłębia.

Potwierdziły się też nieoficjalne informacje na temat nowego trenera Zagłębia. Po niespełna rocznej przerwie do sosnowieckiego klubu wraca Dariusz Dudek. – Kontrakt z nowym szkoleniowcem jest pisany, pozostaje tylko kwestia rozwiązania umowy z trenerem Mroczkowskim – powiedział na poniedziałkowej konferencji prasowej prezes Marcin Jaroszewski.

Więcej szczegółów wkrótce.

Skomentuj przez Facebook

9 KOMENTARZE

  1. Chciałem napisać, o cyrku jak Miłosz, o partyjnych spadochroniarzach w miejskich spółkach … ale generalnie to szkoda słów i bez mała 40 lat na Ludowym.

    • Dokładnie … zmienili się zarządzający w spółkach podległych marszałkowi… To trzeba pochować swoich partyjnych towarzyszy po spółkach…

  2. Żałosny spektakl za publiczne pieniądze, przegrywający polityk niskich lotów musi robić dobrze płatne miejsca spadochroniarzom. Nic dobrego z tego nie wyniknie ale taki ten lud sosnowiecki że za wystawkę z bombonem odda wszystko.

    • Panie Janie, o jakim materiale Pan pisze. Zbyt mało pieniędzy z budżetu miasta przekazywane jest do klubu czy potencjał kadr PO w okolicy jest niewystarczający.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here