Restauracje na kółkach ponownie zajechały do Sosnowca. W ramach trwającej majówki mieszkańcy mogą skosztować kuchni z całego świata.

Moda na ciężarówki z jedzeniem pojawiła się w Polsce latem 2013 roku. Od tej pory wszyscy oszaleli na punkcie food trucków. Nie dziwi zatem fakt, że kolorowych aut z jedzeniem nie zabraknie także podczas długiego weekendu majowego.

Majówka z food truckami to ponad 20 pojazdów z pysznym jedzeniem z różnych zakątków całego świata, ciekawa oferta kulinarna, dobra zabawa, muzyka i ciekawa forma spędzenia wolnego czasu . – Przychodzę tu, aby spróbować różnych dań, których nie ma na co dzień w mieście. To też fajna forma spędzenia wolnego czasu – mówi pan Tomek z Sosnowca.

Wydaje się, że restauracje na kółkach na stałe zagościły na polskiej scenie gastronomicznej, a ich właścicielom nie brakuje fantazji, finezji i kreatywności w tworzeniu nowych dań. Menu wykroczyło poza hamburgery i zapiekanki. Teraz mobilne punkty gastronomiczne stawiają na zdrowe, świeże i zróżnicowane jedzenie.

Wśród food trucków, które zaparkowały w Parku Sieleckim znaleźć można m.in.: Jadło na kółkach, Glaviče, Easy Rider, El Cartel, Patat & More, Przystanek Ogień i Dym, Azja w Bule, Robimy Pierogi, Fragola – Owoce w Czekoladzie i wiele, wiele więcej. Smaki zaspokoją każde podniebienie.

Food trucki serwować będą swoje dania do godz. 21:00. Jednak to nie koniec majówkowych atrakcji, jakie przygotowali włodarze miast naszego regionu.

Skomentuj przez Facebook

4 KOMENTARZE

  1. ludzie za prlu

    Ludzie za PRLB

    Ludzie za PRL takie jedzenie było na Zachodzie a tu nagle Sosnowiec ale bajer dla młodych ale my jesteśmy za murzynami nie jestem rasistą sto lat nas kładą na kolana.

    luL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here