Lubisz grać w FIFĘ? Piłkarskie Zagłębie wspólnie z Check-Point i klubem Dekada organizuje turniej w grę FIFA 17. Trzy najlepsze osoby podpiszą kontrakt z klubem i wejdą w skład e-sportowego zespołu Zagłębie Check-Point Sosnowiec.

Interesujesz się e-sportem i chcesz zostać zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec? Weź udział w turnieju i spełnij swoje marzenia.

– Zapraszamy do wirtualnej rywalizacji. Ruszamy już 21 maja. Będzie to największy turniej w FIFĘ 17 w Zagłębiu Dąbrowskim. Z tej okazji przygotowaliśmy dużą niespodziankę dla uczestników. Trzy najlepsze osoby wejdą w skład tworzonej sekcji e-sportu przy naszym klubie – podkreślają przedstawiciele Zagłębia Sosnowiec.

Zwycięzcy podpiszą roczny kontrakt z klubem i będą rywalizować między sobą o wyjazd na turnieje ogólnopolskie i przynajmniej jeden zagraniczny.

Turniej w Check-Point odbędzie się 21 maja o godz. 12.00 w sosnowieckim klubie Dekada. W razie dużego zainteresowania organizatorzy rozważają dodatkowe terminy (28 maja i 4 czerwca). Maksymalnie może wystartować 640 osób.

Czy tworzenie nowego liceum w Sosnowcu ma sens?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here