Lubicie gorącą czekoladę i nie byliście jeszcze w La Isla del Chocolate w Sosnowcu? Mamy dla Was konkurs.

La Isla del Chocolate mieści się przy ulicy Targowej 10 w Sosnowcu i łączy kawiarnię, cukiernię oraz pijalnię czekolady.

Miejsce to tworzą dwaj kuzyni ze Śląska Cieszyńskiego, dla których czekolada to wielka pasja. Od lat w niewielkim rodzinnym zakładzie samodzielnie ją wytwarzają, oblewają nią owoce, a także ręcznie formują trufle i praliny. Teraz chcą się tym wszystkim dzielić z mieszkańcami Zagłębia.

Dlaczego akurat Sosnowiec? – Szukaliśmy średniej wielkości miasta, w którym nie ma czekoladziarni z prawdziwego zdarzenia. Objechaliśmy kilkanaście miejscowości i w końcu trafiliśmy do Sosnowca. Zobaczyliśmy tu mnóstwo pozytywnie nastawionych ludzi i stwierdziliśmy, że jest to idealne miejsce dla nas – tłumaczą właściciele.

W ofercie nowego lokalu znajdziemy m.in. kawy i herbaty, ale prawdziwą ucztą smakową jest gorąca czekolada. – Oferujemy czekoladę w wielu wariantach smakowych. Kubek gorącej prawdziwej czekolady np. z miętą jest czymś idealnym na ponure wieczory i nie da się tego porównać do niczego na świecie – uśmiechają się właściciele.

W La Isla del Chocolate zjemy także ręcznie robione praliny, trufle oraz inne wyroby cukiernicze.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Uwielbiacie czekoladę? To miejsce jest dla Was!

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia jest 6 podwójnych zaproszeń do La Isla del Chocolate. Aby je zdobyć wystarczy przesłać na adres mailowy: konkurs@twojezaglebie.pl swój ulubiony przepis na gorącą czekoladę.

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 16 października, do godz. 14.00. W tytule prosimy wpisać „Gorąca czekolada”. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie.

Pamiętajcie, aby w treści wiadomości umieścić swoje dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz telefon kontaktowy.

Przesłane odpowiedzi bez tych informacji NIE WEZMĄ udziału w konkursie. Prosimy również o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Zaproszenia do La Isla del Chocolate ważne będą do 30 października. Dla zwycięzców czekać będą dwie kawy lub czekolada na gorąco, dwa ciastka deserowe i cztery praliny lub trufle.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here