Mieszkańcy Będzina mogą skorzystać z kuponów rabatowych na wybrane towary i usługi, jakie zaoferowali lokalni przedsiębiorcy z Będzina i okolic.

Będzinianie mogą skorzystać ze zniżek od lutego do końca kwietnia. Kupony w wersji papierowej dostępne są w kioskach Ruchu na terenie całego miasta oraz w miejskich instytucjach publicznych. Kupony są całkowicie darmowe.

Kupon można również zrealizować, okazując go na smartfonie. Wersja elektroniczna dostępna jest w aplikacji mobilnej take&buy oraz na oficjalnej stronie miasta.

– W ramach naszej działalności przeprowadzamy kampanie rabatowe w miastach liczących od 35 000 do 140 000 mieszkańców. Każdego miesiąca pojawiamy się w innym mieście, starannie realizując całą kampanię marketingową. Głównym produktem kampanii są kupony rabatowe lokalnych przedsiębiorstw – mówi Katarzyna Grzybek, współwłaścicielka firmy Lokalne Rabaty.

W każdym wydaniu „Lokalne Rabaty” można znaleźć ponad 30 kuponów rabatowych z różnych branż, dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W ramach pierwszej edycji wydarzenia mieszkańcy Będzina znajdą zniżki w takich branżach, jak kosmetyka, mechanika, gastronomia, rozrywka. Taniej kupią także odzież.

Do współpracy zaproszone zostały firmy głównie z Będzina, ale będą też przedstawiciele biznesu z okolic tego miasta.

– Dla przedsiębiorców jest to atrakcyjna forma przyciągnięcia klientów, a dla mieszkańców sposób na zakupy w korzystnych cenach. Działamy zarówno w interesie lokalnych przedsiębiorców jak i mieszkańców miasta – podkreśla przedstawicielka firmy.

Celem kampanii jest poinformowanie mieszkańców o nadchodzących zniżkach i zachęcenie do korzystania z nich i zachęcenie ich do odwiedzania będzińskich firm i korzystania z ich usług.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here