Jadwiga Baczyńska, radna sejmiku województwa śląskiego, porównała koronawirusa do logo Sosnowca. To nie spodobało się prezydentowi miasta oraz mieszkańcom.

Jadwiga Baczyńska, radna PiS sejmiku województwa śląskiego, na swoim profilu społecznościowym opublikowała grafikę, która porównuje logo Sosnowca do koronowirusa.

To nie spodobało się prezydentowi Sosnowca. – Co wy, drodzy sosnowiczanie, na takie „śmieszki” radnej sejmiku wojewódzkiego, wybranej głosami mieszkańców Sosnowca? Pani ma ubaw. Dla mnie niesmak – napisał Arkadiusz Chęciński.

Niewybredny żart nie spodobał się także mieszkańcom Sosnowca, którzy nie kryją swojego rozżalenia w komentarzach. – Żenujące, niestosowne i nie na miejscu – stwierdzili sosnowiczanie.

Logo Sosnowiec - fot. UM Sosnowiec
Logo Sosnowiec – fot. UM Sosnowiec

Pochodząca z Sosnowca radna pod komentarzem prezydenta przekonuje, że granica dobrego smaku została przekroczona podczas wakacyjnej kampanii promocyjnej z wykorzystaniem paszportów. Na dalsze słowa krytyki ze strony mieszkańców radna odpowiedziała „A piszcie sobie”.

Post został już usunięty, co jeszcze bardziej rozzłościło sosnowiczan, którzy uważają, że radna powinna przemyśleć i przeprosić za swoje zachowanie.

Skomentuj przez Facebook

12 KOMENTARZE

  1. Moment moment… To już żartowanie z samych siebie jest zabronione… To by świadczyło o braku jakiegokolwiek dystansu do siebie… Nie zdarzyło wam się nigdy zażartować ze swojego miasta ? To przewrażliwienie prezydenta na tym punkcie budzi mój niepokój…

  2. Oho, partyjni specjaliści od damage control z Nowogrodzkiego Domu Partii już aktywnie działają nawet tutaj. Weźcie choć dla zachowania pozorów piszcie w większych odstępach czasu, co? Chyba że macie płacone akordem.

    • No i dopuście towarzyszy co jakże łączą narody w zgodzie od wielu lat do wcześniejszego wpisu. Przecież i tak nie trzeba tu kartki, promptera czy suflerki. Nawet jak się czerwonym sokiem pobrudzi to się to zaraz sprywatyzuje, by żyło się lepiej, 3 RP. Na Czerskiej czy Wiertniczej produkcja pełną parą.

  3. Logo symbolizuje raczej kupę „możeła”, symbolu matecznika wielce szanownego Pana prezydenta, jakże zatroskanego losami dumnego miasta Sosnowca.

  4. Trzeba stwierdzić że poprzednicy byli jasnowidzami bo wirus i tęcza to obecna rzeczywistość. A choroba to tylko kwestia czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here