Z okazji otwarcia nowego sklepu Lidl w Sosnowcu przygotowaliśmy dla naszych Czytelników konkurs, w którym do wygrania są kosze z produktami znanego dyskontu.

W czwartek, 13 czerwca w Sosnowcu przy ulicy Rydza Śmigłego 9 otwarto 5. sklep sieci Lidl. W dyskoncie, o powierzchni ponad 1350 m2, znaleźć można produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Z tej okazji wspólnie z siecią Lidl Polska przygotowaliśmy dla naszych Czytelników konkurs, w którym do wygrania są trzy kosze z produktami spożywczymi. W koszu znajdziecie m.in. kawę, czekoladki, oliwki, herbatę i ciastka.

Koszt z produktami spożywczymi Lidl - fot. mat. pras.
Koszt z produktami spożywczymi Lidl – fot. mat. pras.

Aby je zdobyć wystarczy tylko odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Od pewnego czasu Lidl poszerzył swoją ofertę o sprzedaż wycieczek. Jak nazywa się biuro podróży Lidla?
a) Lidl Podróże,
b) Podróżuj z Lidlem,
c) Lidl Travels.

Na odpowiedzi czekamy do 19 czerwca, do godz. 10:00. Trzy pierwsze prawidłowe odpowiedzi nagrodzimy trzema koszami z produktami Lidl. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Lidl”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here