Lubisz szaloną jazdę na karuzelach i dobrą zabawę? Mamy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym do zgarnięcia są bilety do Legendii.

Legendia, czyli Śląskie Wesołe Miasteczko to najstarszy lunapark w Polsce. Niedawno obiekt przeszedł gruntowną modernizację i zmienił swoje oblicze. To w tym miejscu znajduje się m.in. najszybsza i najdłuższa kolejka górska w Polsce – Lech Coaster.

To także tutaj odbywa się niezwykłe widowisko „Legendia at night”, czyli zabawa pod rozgwieżdżonym niebem. W trakcie trwania wydarzenia uczestnicy mogą skorzystać z nocnej jazdy na karuzelach i kolejkach górskich, które uzupełnia unikatowe w skali Polski, multimedialne show.

– To wyjątkowe i niespotykane dotąd w Polsce show, które skutecznie uzupełnia ofertę nocnej zabawy w naszym parku. To propozycja dedykowana każdej grupie wiekowej, która zapewni wyjątkowe wrażenia z pobytu w Legendii również tym osobom, które niekoniecznie chcą korzystać z urządzeń – tłumaczy Izabela Kieliś, local commercial manager w Legendii.

Na wydarzenie Legendia at Night obowiązują dedykowane bilety.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia jest pięć podwójnych zaproszeń, które będą do odbioru w infocentrum. Aby je zdobyć, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Z jakie atrakcji skorzystasz będąc w Legendii?

Na odpowiedzi czekamy do 28 sierpnia, do godz. 12:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy zaproszeniami do Legendii. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Legendia sierpień”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Skomentuj przez Facebook

6 KOMENTARZE

 1. „To w tym miejscu znajduje się m.in. najszybsza i najdłuższa kolejka górska w Polsce – Lech Coaster.” Najszybszy to jest Hyperion w Energylandii. Może trochę rzetelności dziennikarskiej? Lech Coaster: Prędkość max: 95 km/h
  Wysokość: 40 m
  Długość toru: 908 m
  Czas przejazdu: 104 sek
  Inwersje: 4

  Hyperion:
  ponad 80-metrowy spadek,
  ◾ 77 metrów wysokości,
  ◾ prędkość:142 km/h,
  ◾ 85 stopni nachylenia przy spadku,
  ◾ tunel po pierwszym spadku,
  ◾ efekt wodny, splash flow
  ◾ przejazd przez tunel z maksymalną prędkością,
  ◾ liczne zwroty,
  ◾ maksymalna szybkość przy zakrętach i pikowaniu w dół,
  ◾ gigantyczna prędkość przy wyjazdach na wzniesienia, efekt nieważkości,
  ◾ fascynujące dodatnie i ujemne przeciążenia,
  ◾ podwójne zakręty,
  ◾ niespodziewane efekty grawitacyjne,
  ◾ panoramiczna fala, z zachwycającym widokiem,
  ◾ obrotowe nachylenia toru.

 2. Chciałabym skorzystać z Legendia Flower jest to najpiękniejszy Kwiat Legendii, czyli największy diabelski młyn w Polsce i moim marzeń jest bujać i oglądać 36 tęczowych gondoli z pięknym widokiem z wysokości 40 metrów na malowniczy krajobraz Parku Śląskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here