Ladies Night w Cinema City w Sosnowcu to wieczór dedykowany wszystkim kobietom, które kochają kino i spędzanie wolnych chwil z bliskimi osobami. Mamy dla Was podwójne zaproszenie.

W ramach lutowej edycji imprezy „Ladies Night” w sosnowieckim kinie Cinema City zostanie pokazana przedpremierowo komedia „Porady na zdrady”.

„Porady na zdrady” to nowa komedia romantyczna Ryszarda Zatorskiego, twórcy takich hitów, jak „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Nigdy w życiu!” oraz „Dzień dobry, kocham cię!”.

Zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę „przeciwnika”, bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie.

Scenariusz do filmu powstał w oparciu o prawdziwe wydarzenia opisane w bestsellerowej książce o tym samym tytule. Produkcją zajęli się specjaliści od kinowych przebojów, mający na swoim koncie „To nie tak jak myślisz, kotku” i „Śniadanie do łóżka”.

Promocję filmu wspiera piosenka „Porady na zdrady (Dreszcze)” w wykonaniu popularnej i wielokrotnie nagradzanej wokalistki Ani Dąbrowskiej.

Ladies Night już 23 lutego o godz. 19.30 w Cinema City w Sosnowcu (ul. Sienkiewicza 2).

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na ten wyjątkowy wieczór. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Jakie znacie porady na zdrady?

Na odpowiedzi (wraz z uzasadnieniem) czekamy do 19 lutego, do godz. 23.59. Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona podwójnym zaproszeniem do kina Cinema City w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Ladies Night”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here