Na terenie Sosnowca zostały uruchomione cztery kurtyny wodne, które przyniosą ochłodę mieszkańcom w upalne dni.

To już tradycja, że Sosnowickie Wodociągi zapewniają mieszkańcom Sosnowca ochłodę w upalne dni. Dlatego od 28 maja na terenie Sosnowca zostały uruchomione cztery kurtyny wodne.

W Sosnowcu kurtyny wodne uruchamiane są między godziną 10 a 20, gdy temperatura powietrza przekroczy 25 stopni Celsjusza. Woda, z której zasilane są kurtyny spełnia wszelkie normy i wytyczne Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi i pochodzi z sieci miejskiej.

Kurtyna wodna w Sosnowcu - fot. UM Sosnowiec
Kurtyna wodna w Sosnowcu – fot. UM Sosnowiec

Dwie kurtyny wodne znajdują się w Parku Sieleckim – jedna w centralnej części, a druga od strony ulicy Legionów. Kolejna znajduje się obok sali koncertowej Muza (ul. Warszawska), a ostatnia w Parku Środula.

Skomentuj przez Facebook

5 KOMENTARZE

  1. Przede wszystkim powinien z nich korzystać checinski żeby mu się styki nie przegrzewały, pierwszą próbę podjął na basenie ale zapomniał że styki to głowa no chyba że on myśli innymi częściami ciała. Zresztą moja ocena jego osoby jest właśnie
    taka.

  2. Oceniajcie go lepiej przecież chłopina robi wszystko żeby go polubić a że wygląda to tak jak na mojej wiosce jak Janek Warga wracał z gospody to trudno Janek był ze wsi a on jest z miasta.

    • Coś mi tu nie pasuje przecież wy wychodząc z knajpy byliście nabąbieni jak pekaes ale on był w robocie to musiał być trzeźwy wytłumaczcie mi prostemu po co on skanał?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here