Policjanci poszukują sprawcy kradzieży paliwa, którego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu. Mężczyzna zatankował za ponad 700 zł i nie płacąc odjechał.

Jak informuje policja do kradzieży doszło 3 kwietnia w Czeladzi na jednej ze stacji paliw przy trasie DK 86. Mężczyzna poruszający się samochodem skoda octavia koloru jasnego zatankował paliwo w postaci benzyny oraz LPG na łączną kwotę ponad 700 złotych i nie dokonując zapłaty odjechał z miejsca zdarzenia.

Poszukiwany mężczyzna jest w wieku około 30 – 40 lat, średniego wzrostu i otyłej budowy ciała, ubrany był w ciemną bluzę i ciemne spodnie.

Policja apeluje do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy kradzieży, o niezwłoczny kontakt z czeladzkimi policjantami tel. (32) 36 80 510, (32) 36 80 529 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej dyzurny@bedzin.ka.policja.gov.pl a także anonimowo za pomocą formularza „POWIADOM NAS” zamieszczonego stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Skomentuj przez Facebook

5 KOMENTARZE

  1. „…skoda octavia koloru jasnego..” – czyli kamery nie rejestrują numerów tablic rejestracyjnych po których to można dojść jaki to kolor? jak na moje oko to wschodniosyberyjski błękit w jasny poranek 🙂

  2. I tu się nie zgodzę. To ewidentnie biel lewantyńska, względnie owczarki alzackie we mgle.
    A bluza? Firmy „keep away from fire”. To widać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here