Na trzy miesiące trafił do aresztu 55-letni mieszkaniec Będzina. Mężczyzna podejrzany jest o znęcanie fizyczne i psychiczne nad własną matką.

Jak ustalili policjanci, 55-letni mieszkaniec Będzina znęcał się psychicznie i fizycznie nad własną matką od września. Agresja wyrodnego syna nie ograniczała się do wyzwisk i gróźb, przybierała też często formę rękoczynów. Dręczona 73-latka nie informowała jednak nikogo o swoich domowych problemach.

– Sytuacja zmieniła się w miniony weekend, gdy 55-latek zaatakował w mieszkaniu własną matkę żądając od niej pieniędzy na alkohol. Bita i kopana kobieta, by zakończyć atak swojego oprawcy wyjawiła mu informację dotyczącą miejsca schowania pieniędzy. O całym zajściu ofiara ataku wyrodnego syna poinformowała innych członków rodziny. Dzięki tym informacjom o całym zdarzeniu dowiedzieli się będzińscy stróże prawa, którzy w miniony wtorek zatrzymali domowego oprawcę – informuje Paweł Łotocki, rzecznik KPP w Będzinie.

Na wniosek policji i prokuratury, będziński sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu 55-latka. Grozi mu teraz kara nawet 12 lat więzienia.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here