Rozpoczęły się prace wzdłuż ulicy Armii Krajowej w Kazimierzu Górniczym w Sosnowcu. Wkrótce powstanie tu nowy chodnik, przejście dla pieszych i miejsca postojowe.

Chodzi o fragment biegnący od cmentarza w kierunku Parku im. Jacka Kuronia. – Każdy widzi ogromną popularność, jaką cieszy się w tej chwili park. Chcemy, aby nadal tak było, ale jednocześnie zależy nam na zwiększeniu bezpieczeństwa. Dlatego wybudujemy zupełnie nowy chodnik wzdłuż Armii Krajowej od strony ulicy Fredry i Nowej – wyjaśnia Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Właśnie w okolicach skrzyżowania ul. Armią Krajową z Fredry powstanie nowe przejście dla pieszych z azylem. Po przejściu na drugą stronę ulicy połączymy się z istniejącym chodnikiem, który również będzie wyremontowany

Skomentuj przez Facebook

3 KOMENTARZE

  1. A jak tam wytyczenie sprawy sądowej projektantowi remontu Armii Krajowej…tak się miasto stawiało a tu ni widu ni słychu.
    Pytanie kiedy tam ostatnio poprawiali studzienki…i czy ktoś miasta się pofatygował to odebrać…bo odjebali taką prowizorkę, że głowa mała

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here