Przed nami ostatnie godziny 2019 roku. To dobry czas, aby przed sylwestrowym szaleństwem, na małe podsumowania i plany na najbliższe miesiące.

Za kilka godzin powitamy nowy rok. To chyba dobra i tak naprawdę ostatnia okazja do spokojnego podsumowania ostatnich 12 miesięcy. Powiedzenia sobie, co nam się udało, a co chcielibyśmy poprawić w swoim życiu.

Nowy rok sprzyja mocnym postanowieniom. Zrzucę kilka zbędnych kilogramów, zacznę biegać, poświęcę więcej czasu rodzinie. Znacie to, prawda?

Niestety żyjemy w czasach ciągłej gonitwy. Cały czas się spieszymy i nie zwracamy uwagi na wiele rzeczy. Czy w 2020 roku to się zmieni? Wszystko przecież zależy od nas samych. Wystarczy tylko mocno się trzymać założonych celów i konsekwentnie dążyć do ich realizacji.

Życzymy Państwu, aby wszystko co sobie zaplanujecie i wymyślicie się spełniło. Oby ten 2020 rok był przełomowy w Państwa życiu!

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. Trzymamy kciuki, aby Twoje Zagłębie w 2020 roku szybciej informowało o tym co dzieje się w miastach Zagłębia, mniej opierało się na kronikach policyjnych i bardziej wyszło do mieszkańców pisząc o tym co dzieje się w ich najbliższej okolicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here