Polscy Stonesi, czyli Oddział Zamknięty wystąpią 4 lutego w sosnowieckiej Muzie. Z pewnością nie zabraknie takich hitów, jak „Andzia”, „Gdyby nie ty” czy „Ten wasz świat”.

Tego zespołu nie trzeba nikomu przedstawiać. Odział Zamknięty to legenda polskiego rocka. Powstał jesienią 1979 roku w Warszawie, a w pamięci słuchaczy zapisał się wieloma niezapomnianymi przebojami i tysiącami zagranych koncertów.

W pierwszym składzie znaleźli się Krzysztof Jaryczewski, Wojciech Łuczaj-Pogorzelski, Paweł Mścisławski i Jarosław Szlagowski. W tym składzie zespół nagrał m.in. „Ten wasz świat”, „Ich marzenia” oraz „Obudź się”.

Podczas drugiej sesji nagraniowej do pierwszego albumu pojawił się Włodzimierz Kania, który nagrał z zespołem takie hity jak „Party”, czy „Odmienić los”. Po tych nagraniach Szlagowski i Mścisławski odeszli do zespołu Lady Pank.

W roku 1983 zespół nagrał „Jestem zły” i „Andzia i ja”. W tym roku też oficjalnie zmienił się skład zespołu. Jarosława Szlagowskiego zastąpił Michał Coganianu, a Pawła Mścisławskiego – Marcin Ciempiel.

Czy w tym roku wesprzesz finansowo Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...

Obecnie zespół tworzą: Wojciech Łuczaj – Pogorzelski (gitara), Krzysztof Wałecki (wokal), Grzegorz Stępień (bas), Maciej Kudła (perkusja) i Paweł Oziabło (gitara).

Muzycy w Sosnowcu zagrają 4 lutego. Koncert w Muzie rozpocznie się o godzinie 19:00. Bilety w cenie: 30 zł i 40 zł. Dostępne online na stronie www.kiepura.pl, w kasie Muzy i kasie Energetycznego Centrum Kultury.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here