W czeladzki Parku Prochowania powstanie wybieg dla psów. Będzie to już drugie w mieście miejsce przeznaczone dla czworonogów.

Czeladź dba o czworonogów i ich właścicieli. W październiku ubiegłego roku w mieście powstał pierwszy specjalny wybieg dla psów.

Wybieg dla psów o dźwięcznej nazwie „Rexarium” jest miejscem aktywnego wypoczynku dla psów i ich właścicieli. Zwierzęta mogą tu bez żadnych przeszkód korzystać z pełni swojej swobody. Na terenie wybiegu zamontowane zostały urządzenia do zabaw dla piesków oraz kilka ławeczek dla właścicieli.

Jak informują czeladzcy włodarze, za kilkanaście dni w Parku Prochownia powstanie kolejny w mieście wybieg dla psów. Prace budowlane już ruszyły.

– Będzie to już drugie w mieście miejsce przeznaczone dla naszych czworonożnych przyjaciół. A jest szansa, że w tym roku powstanie jeszcze trzeci wybieg, tym razem w okolicach Nowego Miasta. Jeżeli również ta „psia” inwestycja się powiedzie, to mieszkańcy różnych części miasta będą mieli w niezbyt odległym miejscu, dostęp do miejsca zabaw dla swoich milusińskich – poinformował Zbigniew Szaleniec, burmistrz Czeladzi.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ:

Rexarium, czyli pierwszy w mieście wybieg dla psów już czynny

 

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here