Tragiczny finał napadu na kobietę w Dąbrowie Górniczej. Kobieta zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Sprawca wciąż nie jest znany. Prezydent miasta wyznaczył nagrodę za wskazanie sprawcy.

Do zdarzenia doszło 22 stycznia o godz. 10.50 na ul. Majakowskiego w Dąbrowie Górniczej. Jeden z idących chodnikiem mężczyzn napadł na poprzedzającą ich kobietę i chcąc wyrwać torebkę z dłoni spowodował jej upadek.

– Poszukujemy napastnika oraz świadków tego bulwersującego zdarzenia. Na podstawie nagrań monitoringu miejskiego publikujemy fotografie oraz zarejestrowany materiał wideo z ul. Majakowskiego, gdzie doszło do usiłowania rozboju na mieszkance Dąbrowy Górniczej – mówi asp. szt. Mariusz Miszczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej.

Policja wciąż szuka sprawcy napadu. Prezydent Dąbrowy Górniczej postanowił pomóc w akcji i wyznaczył nagrodę pieniężną w wysokości trzech tysięcy złotych dla osoby, która pomoże w zidentyfikowaniu lub ujęciu przestępcy.

Napadli kobietę - fot. KMP w Dąbrowie Górniczej
Napadli kobietę – fot. KMP w Dąbrowie Górniczej

Informacje na temat mężczyzn ze zdjęć należy przekazać do prowadzącego postępowanie kom. Szymona Stachowicza pod nr tel. 32 639 43 26 lub mailowo: ppm@dabrowa.ka.policja.gov.pl. Wszystkie informacje na temat zdarzenia można też przekazywać całodobowo pod nr tel. 32 6394 255 do dyżurnego dąbrowskiego garnizonu.

Skomentuj przez Facebook

3 KOMENTARZE

  1. No, monitoring jest pierwsza klasa. Tak to jest jak się zabawkowe kamery instaluje, żeby miały tylko efekt odstraszający, bo w praktyce jak widać na załączonym obrazku nic to nie daje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here