W piątek, 12 czerwca w ramach kina samochodowego w Sosnowcu, widzowie zobaczyć będą mogli zobaczyć nagrodzony Oscarem film pt. „Parasite”.

Kino samochodowe czyli projekt dla fanów kinematografii, motoryzacji oraz niestandardowej rozrywki w Sosnowcu cieszy się ogromnym zainteresowaniem, na dwa pierwsze seanse podczas których zaprezentowano film pt. „La la Land” oraz „Pulp Fiction” wykupiono wszystkie bilety!

Wielkie ekrany, a przed nimi morze samochodów to obrazki znane z amerykańskich filmów. Od niedawna jest to dostępne także w Sosnowcu. Już w najbliższy piątek (tj. 12 czerwca) widzowie zobaczyć będą mogli nagrodzony Oscarem film pt. „Parasite”.

Parasite

Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.

Kino samochodowe w Sosnowcu

Filmy będą wyświetlane na dużym ekranie na parkingu przy Energetycznym Centrum Kultury (ul. Będzińska 65), który może pomieścić 100 samochodów. W piątek o godz. 21.40 zobaczymy „Parasite”. Bilety, w cenie 19 zł za samochód, dostępne są na stronie internetowej.

W kolejnych tygodniach na ogromnych ekranach projekcyjnych zobaczyć będzie można nowe hity kinowe, jak i „znane i lubiane” klasyki, takie jak: „Krzyk” czy „Sin City”. Nie zabraknie również strefy gastronomicznej z możliwością zamówienia bezpośrednio do samochodu.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here