13 marca 48-letnia Katarzyna Więcławek wyszła z domu i od tej pory ślad po niej zaginął. Kobieta nie nawiązała kontaktu z rodziną, nie powróciła również do pracy. Policja prosi o pomoc.

13 marca, około południa Katarzyna Więcławek wyszła z miejsca zamieszkania w Sosnowcu przy ul. Naftowej, syna który był w mieszkaniu poinformowała, że idzie do miejsca pracy męża, dokąd nie dotarła. Do chwili obecnej nie powróciła, nie nawiązała kontaktu z rodziną, nie powróciła również do pracy. Jak informuje policja zaginięcie zgłoszono 22 marca.

Katarzyna Więcławek - fot. KMP Sosnowiec

Rysopis: wzrost 160 cm, waga 52 kg, bardzo szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru ciemny blond z jasnymi pasemkami, oczy niebieskie, twarz drobna okrągła, nos mały, uszy małe, czoło wysokie, uzębienie pełne.

Stwierdzony ubiór w momencie zaginięcia: kurtka czarna z wstawką brązowego kożuszka z przodu i na rękawach, spodnie niebieskie jeans, czarna torebka skórzana na ramię.
Cechy charakterystyczne: okulary lecznicze w czarnych oprawkach.

Znaki szczególne: blizna po operacji na brzuchu.

W związku z powyższym sosnowieccy policjanci proszą wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje o zaginionej, o kontakt z zespołem poszukiwań KMP w Sosnowcu pod nr tel. 032 2961 307, 32 2961 330, 32 2961 315, oficerem dyżurnym komendy pod nr 032 2961 255, 032 2961 200 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji.

Czy popierasz protest nauczycieli przeciwko reformie edukacji?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here