Dąbrowa Górnicza rusza z programem „Karta Młodego Przedsiębiorcy”, którego celem jest wsparcie lokalnego biznesu i pobudzenie aktywności gospodarczej na terenie miasta.

Karta Młodego Przedsiębiorcy w Dąbrowie Górniczej to program ulg, zniżek i udogodnień dla osób prowadzących działalność gospodarczą w okresie 5 lat od daty jej rozpoczęcia, którego celem jest wspieranie przedsiębiorczości, lokalnego biznesu i pobudzenie aktywności gospodarczej na terenie miasta, poprzez tworzenie sprzyjającego otoczenia do prowadzenia biznesu.

Projekt jest kontynuacją działań Programu „Młody Przedsiębiorca” w Dąbrowie Górniczej, realizowanego w mieście od 2014 roku. Obecnie miasto prowadzi nabór lokalnych przedsiębiorców, które są zainteresowane uzyskaniem statusu Partnera Programu. W zamian formy mogą liczyć na bezpłatną promocję na stronie oraz portalach społecznościowych miasta, wzmocnienie wizerunku firmy wspierającej przedsiębiorczość oraz pozyskanie nowych klientów dla swoich produktów i usług.

Aby dołączyć do programu należy wypełnić wniosek na stronie internetowej lub złożyć go osobiście w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here