9 listopada w dąbrowskiej Hali Sportowej Centrum wystąpi kabaret Neo-Nówka w swoim najnowszym programie „Żywot Mariana”. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są bilety na to wydarzenie.

Kabaret Neo-Nówka to polski kabaret, założony w 2000 przez grupę wrocławskich studentów. Uprawiają satyrę polityczną, ale z pomysłem – co jest nie lada sztuką. Pewnego dnia założyli moherowe berety i zaczęli mówić ze sceny o tym, co ich naprawdę wkurza. I zostali dostrzeżeni. Są przykładem na to, że szczerość popłaca.

Nie tylko moher jest tematem ich skeczy. Oprócz treści społecznych zajmują się wszechogarniającym absurdem. Oglądając ten kabaret ma się wrażenie, że „gdzieś już się to widziało”… A potem się przypomina – no tak, wczoraj w urzędzie.

Kabaret Neo-Nówka od czasu powstania stworzył kilka programów scenicznych, kilka telewizyjnych, zdobył niezliczoną ilość nagród na wszystkich festiwalach kabaretowych i właśnie wydaje drugie DVD w swojej karierze. W swych programach pokazuje przemiany społeczno-kulturalne naszego kraju, a zwłaszcza jego mieszkańców. Kabaret także nie stroni od trudnych tematów, ale pokazując je w sposób zwiewny, lekki i subtelny.

Cechuje ich naturalność i bezkompromisowość. A pomysłów na numery im nie brakuje. Pisze je samo życie. Roman Żurek – założyciel i kamienna twarz kabaretu. Choć na pierwszy rzut oka wygląda na kogoś pozbawionego poczucia humoru, jest człowiekiem bardzo wesołym. Ba! Nawet dowcipnym. Michał Gawliński – nauczyciel fizo-plasto-muzyki. Sceniczna niezdara, w życiu radzi sobie całkiem nieźle. I jest ulubieńcem kobiet. Radek Bielecki – specjalista od ról „prawdziwych mężczyzn” – amantów i macho. Warmiak z prawdziwego zdarzenia. Znany także z apetytu.

„Żywot Mariana” – to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie.

Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest „Żywot Mariana”. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów.

Kabaret Neo-Nówka w swoim najnowszym programie „Żywot Mariana” zobaczyć będzie można 9 listopada w Hali Sportowej Centrum w Dąbrowie Górniczej (Aleja Róż 3) o godz. 16:00. Bilety na to wydarzenie, w cenie od 60 złotych dostępne są na stronie internetowej.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia jest sześć podwójnych zaproszeń na wydarzenie, do wykorzystania 9 listopada o godz. 16:00. Aby je zdobyć, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Który polski kabaret jest Twoim ulubionym?

Na odpowiedzi czekamy do 5 listopada, do godz. 12:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy wejściówkami na wydarzenie. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Neo-Nówka”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here