Święta tuż tuż. Warto zadbać o świąteczne upominki. Doskonałą okazją ku temu będzie niedzielny jarmark bożonarodzeniowy przy będzińskim urzędzie miejskim.

W niedzielę, 16 grudnia w godzinach 15.00-21.00 przy urzędzie miejskim odbędzie się jarmark bożonarodzeniowy. Będzie to niezwykła okazja do odwiedzenia stoisk z wyrobami świątecznymi, gdzie będzie można kupić piękne ozdoby choinkowe oraz niebanalne prezenty dla najbliższych. Nie zabraknie również straganów gastronomicznych, na których królować będą tradycyjne potrawy.

Ponadto, dla uczestników wydarzenia przygotowano pokaz rzeźbienia w lodzie, ubieranie choinki, konkursy z nagrodami, świąteczny koncert i wspólne kolędowanie, pokaz magii i iluzji, a na najmłodszych czekać będzie karuzela wenecka.

Dla potrzebujących przewidziano świąteczny poczęstunek. Będzie można także wziąć udział w akcji Caritas Diecezji Sosnowieckiej Świąteczny Dar Serca, stworzonej z myślą o dzieciach z rodzin najuboższych. Celem akcji jest zebranie słodyczy lub środków na ich zakup oraz produktów spożywczych z długim terminem ważności.

Z zebranych darów przygotowane zostaną paczki,które zostają wręczone podopiecznym Caritas, podczas corocznie organizowanej wigilii dla ubogich, samotnych i bezdomnych. Paczki trafiają także do osób zwracających się o pomoc do centrali Caritas.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here