W niedzielę, 24 lutego bohaterowie popularnego serialu „Ranczo” pojawią się na deskach będzińskiego teatru w spektaklu pt. „Jak nie oszaleć z facetem”. Mamy dla Was bilety.

Spektakl pt. „Jak nie oszaleć z facetem” powstał na podstawie kultowego serialu „Ranczo” i w oparciu o jego postacie. Sztuka napisana przez Roberta Brutter’a – scenarzysty Rancza oparta jest na specyficznym, charakterystycznym poczuciu humoru, ostro zarysowanych typach osobowości stworzonych przez aktorów, z dużą porcją znanych piosenek.

To opowieść o odwiecznych różnicach między myśleniem i postrzeganiem świata przez kobiety i mężczyzn, chwilami bardzo ostra i bezkompromisowa walka płci okraszona muzyką i humorem. To rodzaj wykładu i nauki dla wszystkich pań jak radzić sobie z egzemplarzem jakim jest tytułowy facet, podczas którego wybrane metody prezentuje się na niniejszym egzemplarzu.

Czy egzemplarz to przetrwa i pogodzi się ze swoją rolą, nie dającą mu szans w starciu z wszystkowiedzącymi i sprytnymi kobietami? Odpowiedź na to pytanie widzowie poznają w niedzielę, 24 lutego.

Spektakl „Jak nie oszaleć z facetem” zobaczyć będzie można gościnnie w Teatrze Dormana w Będzinie o godz. 16:00. Bilety na to wydarzenie dostępne są w cenie 80 i 90 zł.

Na scenie zobaczymy: Piotra Pręgowskiego (Pietrek), Dorotę Chotecką-Pazurę (Więcławska), Beatę Olgę Kowalską (Doktorowa), Dorotę Nowakowską (Hadziukowa) oraz Annę Iberszer (Francesca).

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia jest 5 podwójnych zaproszeń na spektakl „Jak nie oszaleć z facetem”, który będzie grany na deskach będzińskiego Teatru Dormana 24 lutego. Aby je zdobyć wystarczy tylko odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Którego z bohaterów serialu „Ranczo” lubisz najbardziej?

Na odpowiedzi czekamy do 20 lutego, do godz. 12:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami na wydarzenie. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Ranczo”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here