W niedzielę, 30 czerwca na Stadionie Ludowym w Sosnowcu odbędzie się wielki mecz charytatywny, w którym udział wezmą przyjaciele Fundacji Rób Dobro i Reprezentacja Artystów Polskich.

W niedzielę, w Sosnowcu naprzeciwko siebie staną dwie drużyny: Przyjaciele Fundacji Rób Dobro i Reprezentacja Artystów Polskich. Wszystko po to, aby zgromadzić środki na wsparcie leczenia i rehabilitacji najbardziej potrzebujących, czyli dzieci.

– Mecz piłki nożnej na Stadionie Ludowym przyniesie Wam jak zwykle mnóstwo pozytywnych emocji – tych sportowych, i tych gwiazdorskich. Do Sosnowca znów przyjadą artyści znani z dużego i małego ekranu, a także innych dziedzin sztuk, dziennikarstwa czy sportu. Zagrają z zawodnikami naszej fundacji o zwycięstwo, ale przede wszystkim o coś najważniejszego – czyli Waszą pomoc dla naszych podopiecznych – zapowiadają przedstawiciele Fundacji Rób Dobro.

O cenne punkty, w drużynie artystów, walczyć będą m.in.Piotr Świerczewski, Rafał Mroczek, Grzegorz Gabor Jędrzejewski, Oskar Stoczyński, Robert Cichoń czy Piotr Kieraga.

Mecz charytatywny - fot. MŁ/UM Sosnowiec
Mecz charytatywny – fot. MŁ/UM Sosnowiec

Podczas III meczu charytatywnego zbierane będą środki na rehabilitację i leczenie 12-letniej Anielki, która ma nawrót białaczki limfoblastycznej, 3-letniej Nikoli, która ma ostrą białaczkę limfoblastyczną, 5-letniego Adasia, który choruje na dystrofię mięśniową Duchene’a (DMD), 7-letniego Oskara, który choruje na dystrofię mięśniową typu obręczowo-kończynowego oraz 7-letniego Piotrusia, który jak jego brat Adaś choruje na dystrofię mięśniową Duchene’a (DMD).

Bilety na to wydarzenie dostępne są w Klubokawiarni Księgarnia oraz w Palmie Chill Out na Górce Środulskiej. Bilety dostępne są w cenie 15 zł (osoby dorosłe), 5 zł (młodzież w wieku 14-18 lat), dzieci wchodzą za darmo. Dodatkowo, podczas meczu będzie można zrobić sobie zdjęcia z gwiazdami, zdobyć autograf czy wziąć udział w warsztatach, grach i zabawach.

III Wielki Mecz Charytatywny odbędzie się w niedzielę, 30 czerwca na Stadionie Ludowym w Sosnowcu. Start wydarzenia o godz. 12:00. Prawdziwa sportowa walka, prawdziwy pot, wzruszenie, rywalizacja – gwarantowane.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here