Prawdziwe chwile grozy przeżyli mieszkańcy jednej z czeladzkich ulic, gdzie pijana i niebezpieczna kobieta groziła bronią przypadkowym przechodniom.

Do zdarzenia doszło w Czeladzi przy ul. Ogrodowej. 22-letnia mieszkanka miasta w towarzystwie dwóch kompanów zaczęła zaczepiać przypadkowo napotkane osoby, grożąc im trzymanym w ręce pistoletem.

– Wiadomo, że trzymanym w ręce pistoletem groziła nieustalonemu dotychczas mężczyźnie, przykładając mu broń do głowy. Pokrzywdzony oswobodził się i uciekł. Świadkowie zajścia o wszystkim powiadomili policję – informuje kom. Paweł Łotocki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Skierowany na miejsce patrol zatrzymał 22-latkę, która była pijana. Jak wykazało badanie, w jej organizmie znajdowało się ponad 1,5 promila alkoholu. Dalsze czynności wykazały, że kobieta groziła przechodniom bronią gazową, na którą nie miała pozwolenia. 22-latka po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut, za który może spędzić w więzieniu nawet 8 lat.

Aktualnie śledczy poszukują osób, którym groziła młoda kobieta, w szczególności młodego mężczyzny w niebieskiej koszulce z krótkim rękawem. Osoby pokrzywdzone proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Czeladzi pod numerem telefonu 32 269 85 10, Komendą Powiatową Policji w Będzinie pod numerem telefonu 32 36 80 200 lub najbliższą jednostką policji.

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here