Sosnowieccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który groził, że wrzuci granat do jednej z placówek bankowych w centrum miasta.

Sosnowieccy policjanci otrzymali informację, że w rozmowie przeprowadzonej w sobotę z infolinią jednego z banków, 56-letni mieszkaniec Sosnowca groził, że do placówki w centrum miasta wrzuci granat gazowy, a jej pracownice będą „fruwać po ścianach”.

Kryminalni ustalili, gdzie niezadowolony klient przebywa i zatrzymali go. – Szybko wyszło na jaw, że nie posiada on żadnych materiałów wybuchowych, a jego pogróżki wynikały z niezadowolenia z usług banku. Wygłosił je w silnym wzburzeniu, dodatkowo znajdując się pod wpływem alkoholu – przekazała Sonia Kepper z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

56-latek oświadczył, że nie miał zamiaru przeprowadzać żadnego ataku. – Mężczyzna wyraził skruchę i przyznał, że jego zachowanie było karygodne – dodaje Sonia Kepper.

Teraz o jego dalszym losie zdecyduje prokurator, który oceni ewentualny zakres odpowiedzialności mężczyzny.

Skomentuj przez Facebook

9 KOMENTARZE

  1. gdyby za wzburzenie na „jakość” obsługi /nie tylko w bankach/ w Polsce wsadzali, to kraj by zamieniłby się w Alcatraz…

  2. To przykre, ale jesli ten zawodnik byl w aliorze (nieważne w ktorej placówce na 3Maja) to wzburzenie mnie nieco mniej dziwi…..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here