Decyzją Sądu Rejonowego w Będzinie, najbliższy miesiąc w areszcie spędzi 51-latek, który w budynku MOPS groził pracującym tam urzędniczkom pozbawieniem życia.

Zatrzymany 51-latek w miniony piątek wywołał w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej w Będzinie awanturę, w trakcie której zagroził, że zabije urzędujące tam pracownice socjalne.

Postępowanie mężczyzny, a przede wszystkim groźba pozbawienia życia urzędniczki w taki sam sposób jak tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska skłoniły kobiety do reakcji. Po złożeniu zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa, dane mężczyzny oraz jego rysopis trafiły do wszystkich policjantów patrolujących będzińskie ulice.

Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych przedwczoraj, gdy oczekiwał na przystanku na autobus. Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do będzińskiego sądu, który zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Skomentuj przez Facebook

6 KOMENTARZE

  1. Teraz będzie nowy paragraf czy będzie to po groźby karalne podchodziło? Absurd goni absurd. Tak się zamknie usta społeczeństwu. Będzie jeszcze „ciekawiej” niż w prl-u.

  2. Niestety ale teraz zapanowała moda na ten slogan. Nie są to już groźby karalne. Szanowni redaktorzy pamiętajcie, że przykład tej mowy idzie jednak z góry np. od takiej jednej pani profesor i jej promotora od „mord zdradzieckich”. Widzę po latach, że pan A. Lepper to był jednak gość gdy porównać go do obecnej „elity” politycznej. Pozostając przy Orwell’u: „Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nię są ich ofiarami. Są ich wspólnikami”.

  3. Ochrony w pkt. terenowych brak, okna zakratowane, pracownicy są w potrzasku w razie ataku wariata. Dodajmy do tego pensje pracownika na tak niskim poziomie ze wydaja się żartem.

    Z takim podejściem do pracownika życzę powodzenia MOPS Będzin z rekrutacją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here