Będzińscy policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę. W jego garażu kryminalni odnaleźli ponad kilogram amfetaminy. Z zabezpieczonego proszku można było przygotować ponad 10 tys. działek dilerskich narkotyku.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową uzyskali informację o 34-letnim mężczyźnie, który może posiadać znaczne ilości narkotyków. Stróże prawa udali się do miejsca jego zamieszkania w jednej z mniejszych miejscowości w powiecie będzińskim.

Śledczy, którzy zastali mężczyznę w domu usłyszeli od niego, że nie posiada żadnych niedozwolonych substancji. Do akcji ruszył wówczas policyjny pies szkolony w poszukiwaniu narkotyków. Dokładne przeszukanie domu oraz pomieszczeń gospodarczych zwieńczone zostało sporym sukcesem.

W garażu psi nos wywęszył reklamówkę, w której znajdowała się duża ilość charakterystycznego, białego proszku. Badanie wykonane przez technika kryminalistyki potwierdziło, że zabezpieczona substancja to amfetamina, z której można by przygotować nawet 10 tysięcy działek dilerskich narkotyku.

O dalszym losie mężczyzny zadecyduje teraz prokurator i sąd. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu nawet 8 lat za kratkami.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here