W niedzielę, 16 czerwca, na placu Papieskim wystąpi Golec uOrkiestra. Zespół zagra w ramach uroczystych obchodów 20. rocznicy wizyty papieża Jana Pawła II w Sosnowcu.

14 czerwca będziemy obchodzić 20. rocznicę wizyty papieża Jana Pawła II w Sosnowcu. Z tej okazji, dwa dni później (16 czerwca) na placu Papieskim odbędzie się wielki koncert. Wystąpi Golec uOrkiestra.

Występ to swego rodzaju podróż przez lata naznaczone przebojami jak: „Ściernisco”, „Lornetka”, „Słodycze”, „Crazy is my life”, czy „Pędzą konie”.

Koncerty to nie tylko podsumowanie dotychczasowych dokonań, ale także niesamowite widowisko dopracowane w każdym detalu z mnóstwem muzycznych niespodzianek i nowych aranżacji. Podczas koncertu nie zabraknie również utworu “Leć muzyczko”, którym żegnaliśmy św. Jana Pawła II podczas jego ostatniej pielgrzymki do Polski na krakowskich Balicach w 2002 roku. Początek koncertu o godz. 20.30.

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

  1. […] Zwieńczeniem uroczystości będzie koncert zespołu Golec uOrkiestra. – Rok temu na Placu Papieskim świętowaliśmy 100. Rocznicę odzyskania Niepodległości. Było to fantastyczne wydarzenie i myślę, że w niedzielę będzie podobnie. Zapraszam mieszkańców Sosnowca, Zagłębia i całej aglomeracji do wspólnego świętowania. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny – mówi Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here