Już w najbliższą niedzielę dla wszystkich małych kinomaniaków, sosnowieckie kino Helios zaprezentuje filmy w ramach Filmowych Poranków.

23 kwietnia sosnowieckie kino Helios zaprasza na kolejne odcinki z serii Filmowe Poranki – Kosmoloty. – W niedzielę, 23 kwietnia o godzinie 10:30 zapraszamy na nowy zestaw bajek z przygodami Waszych ulubionych Kosmolotów – zachęcają organizatorzy.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Projekcję Filmowych Poranków jak zwykle poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowano wspaniałe upominki od Playmobil.

Wybierzcie się w intergalaktyczną podróż wraz z elitarną grupą statków kosmicznych wyszkoloną do zadań specjalnych. Specjalnie dla małych kinomaniaków wyświetlone zostaną filmy z serii Kosmoloty: Uziemieni, Satelita Sikorka, Posąg Sępa, Całkowite zaćmienie, Sikorka poznaje księżyc i Platynowa asteroida.

Kosmoloty to amerykański serial animowany. Opowiada o perypetiach elitarnej grupy Kosmolotów – statków kosmicznych do zadań specjalnych, w skład którego wchodzą Orzeł, Jastrząb, Jaskółka, Sikorka i Kruk, a każdy z nich posiada swoją umiejętność. Orzeł wraz ze swoją drużyną poznają przestrzeń kosmiczną, a także muszą nauczyć się najważniejszych rzeczy. Razem przeżywają wspólnie niezwykłe przygody.

Filmowe Poranki w sosnowieckim kinie Helios już 23 kwietnia. Początek o godz. 10:30. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Aby je zdobyć, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Jaką zdolność nadprzyrodzoną chciałbyś posiadać?

Na odpowiedzi czekamy do 22 kwietnia, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Filmowe Poranki”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here