Już w najbliższą niedzielę dla wszystkich małych kinomaniaków, sosnowieckie kino Helios zaprezentuje filmy w ramach Filmowych Poranków.

W niedzielę, 17 grudnia sosnowieckie kino Helios zaprasza na „Tęczową Rubinkę”, które odbędą się w ramach Filmowych Poranków. – Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach – zachęcają organizatorzy.

Tęczowa Rubinka to południowokoreańsko-chińsko-kanadyjski serial animowany z 2016 roku. Tęczowa Rubinka jest taka jak wszystkie dzieci w jej wieku. Uwielbia podróże w głąb swojej wyobraźni, podczas których niesie pomoc swoim zabawkom. Gdy ktoś stamtąd potrzebuje pomocy, jej miś Ptyś sygnalizuje to migającym sercem na jego brzuchu i melodyjką. Pakują wtedy rzeczy do Tęczowej Walizki, Rubinka wkłada płaszcz, a następnie bąbelki prowadzą ich do Tęczowej Wioski. W czasie pobytu w Tęczowej Wiosce (zwaną inaczej Krainą Tęczy) dziewczynka wciela się w rolę lekarza, fryzjera, szefa kuchni i strażaka (korzystając ze sprzętu z Tęczowej Walizki), pomagając przyjaciołom wchodzić z największych opresji.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Projekcję Filmowych Poranków jak zwykle poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowano wspaniałe upominki od Playmobil.

Filmowe Poranki w sosnowieckim kinie Helios już 17 listopada. Początek o godz. 10:30. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Aby je zdobyć, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Kim z zawodu chciałeś/aś zostać w dzieciństwie?

Na odpowiedzi czekamy do 15 grudnia, do godz. 10:00. Dwie najciekawsze odpowiedzi wraz z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy mailowo. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Filmowe Poranki Helios Tęczowa Rubinka„.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here