Za nami 8. edycja Eskalatora – koncertu, który już na stałe wpisał się w wakacyjną rozpiskę imprez w Sosnowcu. Wielkie święto muzyki ponownie przyciągnęło mieszkańców do Parku Sieleckiego.

Eskalator w Parku Sieleckim odbył się po raz ósmy. Jest to wakacyjny projekt Urzędu Miejskiego w Sosnowcu przy współpracy z Radiem Eska. Koncert gromadzi podobną ilość publiczności co Dni Sosnowca, a na scenie występują rozpoznawalni muzycy z młodszego pokolenia.

Gwiazdami tegorocznego wydarzenia byli: Smolasty – wokalista, autor tekstów i producent muzyczny, tworzący muzykę z pogranicza R&B, popu i rapu, Ania Dąbrowska – znana i uwielbiana wokalistka, kompozytorka oraz autorka tekstów oraz Gromee – uznany producent muzyczny, remikser, który w 2018 roku, wspólnie z Lukasem Maijerem, reprezentował Polskę na 63. Konkursie Piosenki Eurowizji w Lizbonie.

Czwartym wykonawcą podczas tegorocznego Eskalatora miał być Białas, czyli raper i freestyle’owiec. Niestety, z powodów zdrowotnych artysta nie pojawił się w Sosnowcu. W jego miejsce, na scenie pojawił się duet Solar i Beteo. Dobrej muzyki i świetnej zabawy nie brakowało!

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here