To będzie wielka gratka zarówno dla dużych, jak i małych fanów ciężkiego sprzętu. Już 14 kwietnia w Sosnowcu odbędzie się eRobocze Show czyli jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, w którym wezmą udział użytkownicy maszyn roboczych.

14 kwietnia, przy alei Ignacego Paderewskiego w Sosnowcu, odbędzie się czwarta edycja imprezy pt. eRobocze Show. Jest to jedyne w swoim rodzaju show, w którym wezmą udział użytkownicy maszyn roboczych, a także najwięksi przedstawiciele, specjaliści od sprzętu branży budowlanej w Polsce.

W ramach eROBOCZE SHOW odbędą się również widowiskowe zawody Polskiej Ligi Operatorów, będących rozszerzoną kontynuacją dawnych zawodów Big Bau Masters. Zmagania te będą rozpoczynały rywalizację o tytuł Mistrza Operatorów Maszyn Roboczych w całym 2018 roku. To jednak nie koniec przygotowanych atrakcji.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w wielkim teście maszyn, podczas którego zasiądą za sterami maszyn i sprzętu podczas pracy, na największej dotychczas liczbie pól testowych. Będzie to niezwykła okazja, aby przetestować sprzęt, zarówno małe narzędzia i ładowarki, koparki, aż po spycharki, które będą nowością na najbliższym eRobocze Show.

Ponadto, uczestnicy będą świadkami polskiej ligi operatorów, czyli pierwszego z rocznego cyklu zmagania o tytuł Mistrza Operatorów Maszyn Roboczych 2018 z udziałem zawodników z całej Polski. Konkurs ten skierowany jest dla profesjonalnych operatorów koparek, koparko-ładowarek i ładowarek, znany dawniej jako Big Bau Masters.

Impreza ma na celu propagowanie bezpiecznej pracy ciężkimi maszynami i sprzętem oraz uzmysłowienie, jak ważne w pracy jest przestrzeganie zasad BHP. Startujący to profesjonalni operatorzy, którzy muszą wykazać się dużą zręcznością w konkurencjach, o przebiegu których dowiadują się tuż przed samymi zawodami. Dlatego najważniejszym warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie ważnych uprawnień do obsługi koparki i/lub ładowarki. Za złamanie zasad BHP zawodnicy otrzymują punkty karne.

Specjaliście z branży obecni na wydarzeniu zapoznają gości z dużą ilością sprzętu w warunkach polowych na specjalnie przygotowanych poligonach testowych. Dodatkowo, obecność najlepszych operatorów maszyn roboczych w Polsce pozwala na uzyskanie obiektywnej i trafnej opinii pomagającej w wyborze odpowiedniego dla siebie sprzętu roboczego. Profesjonaliści nie szczędzą także wrażeń odwiedzającym i chętnie dzielą się spostrzeżeniami na temat swojej pracy.

Podczas zawodów będzie można skorzystać ze strefy serwisowej, w której poza częściami zamiennymi będzie można liczyć na cenne wskazówki i porady oraz ogólnodostępnej strefy, gdzie znajdą się budki z jedzeniem czy strefa dla dzieci. Nie zabraknie dobrej zabawy i ciekawych konkursów, w których do wygrania będą cenne nagrody.

Impreza rozpocznie się o godz. 9:00 i potrwa do 16:30. W trakcie trwania show zobaczyć będzie można ponad 100 maszyn! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here