W sobotę, 14 kwietnia w Sosnowcu odbyło się eRobocze Show, czyli wielki pokaz maszyn roboczych, które zostały ukazane w nietypowy sposób. Uczestnicy mogli zobaczyć taniec koparki, precyzyjne przenoszenie przedmiotów oraz wiele innych atrakcji.

Za nami czwarta edycja imprezy pt. eRobocze Show, czyli jedynego w swoim rodzaju show, w którym udział wzięli użytkownicy maszyn roboczych, a także najwięksi przedstawiciele, specjaliści od sprzętu branży budowlanej w Polsce. Atrakcji nie brakowało.

Na uczestników wydarzenia przygotowano wiele widowiskowych atrakcji, a wśród nich m.in.: „taniec koparki”, precyzyjne przenoszenie małych przedmiotów czy slalom. Ponadto, była to niezwykła okazja, aby przetestować sprzęt, zarówno małe narzędzia i ładowarki, koparki, aż po spycharki Zmagania operatorów maszyn dostarczyły niezapomnianych wrażeń publiczności.

Uczestnicy byli świadkami polskiej ligi operatorów, czyli pierwszego z rocznego cyklu zmagania o tytuł Mistrza Operatorów Maszyn Roboczych 2018 z udziałem zawodników z całej Polski. Dodatkowo, obecność najlepszych operatorów maszyn roboczych w Polsce pozwoliła na uzyskanie obiektywnej i trafnej opinii pomagającej w wyborze odpowiedniego dla siebie sprzętu roboczego.

Impreza ma na celu propagowanie bezpiecznej pracy ciężkimi maszynami i sprzętem oraz uzmysłowienie, jak ważne w pracy jest przestrzeganie zasad BHP.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here