Trwa kampania wyborcza, a wraz z nią na każdym słupie, latarni czy barierce zobaczyć można plakat wyborczy zachęcający na oddanie głosu na danego kandydata. W Będzinie do walki z lokalnymi kandydatami stanęły…postacie z kultowych bajek.

Wybory w pełni! Przed ponad tygodniem, przed Teatrem Dormana w Będzinie zawisły plakaty wyborcze kandydata PiS na prezydenta miasta Arkadiusza Grabowskiego i Jarosława Burzawy, kandydata PiS na radnego. Dyrekcja teatru poprosiła o ich ściągnięcie, bo ich zdaniem nie jest najwłaściwsze miejsce.

– Powiedzieliśmy, że to nie jest odpowiednie miejsce do prowadzenia kampanii wyborczej. Jest to teatr dla dzieci, które jeszcze nie głosują – zaznacza Paweł Klica, dyrektor placówki.

Postaci z bajek zareagowały

Prośba dyrekcji nie została spełniona dlatego bajkowi bohaterowie postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i z dumą zaprezentowali swoje hasła wyborcze, które zobaczyć można przed będzińskim teatrem.

„Zjem wszystkie babcie” grzmi straszny wilk z lasu, „Port morski na Przemszy” wróży Mała Syrenka, „Wyremontuję leśne dróżki” zapowiada Czerwony Kapturek, a kot w butach obiecuje „Tanie buty dla Będzinian”.

I chociaż część z tych haseł wydaje się być trudna do spełnienia mieszkańcy Będzina są prawie jednogłośni przyznając, że wśród postaci z bajek znajduje się zwycięzca.

Skomentuj przez Facebook

6 KOMENTARZE

  1. Głupotę rozumem trzeba zwyciężać i w niebycie pogrążać. Gratuluję Dyrekcji Teatru inteligentnego i zabawnego podejścia do walki błędnych rycerzy naszych czasów, których wybranką serca jest władza i mamona.
    Uwielbiam leśne spacery dlatego swój głos oddaję na kandydatkę Koalicji Wiklinowego Koszyczka😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here