Sosnowieccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia w wyniku którego z okna jednego z budynków w Sosnowcu wypadło małe dziecko.

Do dramatycznego zdarzenia doszło w czwartek, 9 kwietnia, w sosnowieckiej dzielnicy Pogoń. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, roczne dziecko, jedno z bliźniąt, wypadło z trzeciego piętra będąc pod opieką mamy. Wszystko wskazuje na to, że mogło dojść do nieszczęśliwego wypadku.

– Z jednego z mieszkań, z okna na trzecim piętrze wypadło roczne dziecko. Jest to nieco niższy blok, bez parteru. W momencie zdarzenia bliźniakami opiekowała się matka. Kobieta była trzeźwa. Trwają ustalenia i czynności z udziałem prokuratora, które wyjaśnią okoliczności zdarzenia – mówi podkom. Sonia Kepper, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Dziecko trafiło do szpitala. Lekarze określają stan dziecka jako ciężki, ale stabilny. Kluczowe będą najbliższe 24 godziny.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

  1. Trzeźwa, bo bez promili? żaden trzeźwo myślący rodzic nie stwarza tak oczywistej okazji do wypadku jak otwarte okno przy małym dziecku!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here